POWER ORGAZM Cinselliğin Gizemi

power orgazm cinselliğin gizemi

POWER ORGAZM Cinselliğin Gizemi


Cinsel enerji gizli hazinedir. En derinlerde saklanmıştır ve ona erişmek için bir yolculuğa çıkmanız gerekir. Bu yolculukta karşımıza bazı engeller çıkabilir. Her engelde onu aşmak için yeni bir yol bulmamız, yeni bir çözüm üretmemiz ve varoluşa yeni bir şey katmamız gerekir. Bu gizemli yolculukta bize rehberlik eden öğretiler olacaktır.

Bu öğretiler büyük ustalardan gizli sırlar olarak nesilden nesile aktarılmış ve Gizemli Bilgelik sırları olarak bizlere de ulaşmıştır. En değerli hazineler bir harabenin altında gizlidir bazen. Bu harabeyi onarmak, restore etmek gerekebilir. Ya da yıkıp yeniden yapmak.

Her insan kendi içinde saklı hazinesine ulaşmak için kendine özgü yöntemlerle kendi biricik ve eşsiz yolculuğunu yapabilir. Orgazm dediğimiz, cinsel enerjinin zirveye çıktıyı ve ruhun doyuma ulaştığı an bizim içimizdeki hazineye ulaştığımız andır.

Cinsel hazineye erişememe yani orgazm olamama nedenleri nelerdir?


Bunlar bedensel, fiziksel, ruhsal psikolojik, sosyal, toplumsal, kültürel pek çok engel olabilir.

Bilgilendirme tedavinin temelini oluşturmaktadır.

Cinsellik ve haz alıp haz verebilme yöntemlerinin öğrenilmesi gerekir.

Psikolojik engellerin konuşularak dile getirilmesi pek çok düğümün çözülmesine kapı aralayacaktır.

Toplumsal ve sosyal konular da eşli, partnerli süreçlerde iyileşme gösterir.

Bedensel engelleri aşmak için de tüm bedene yönelik tarama testleri, laboratuvar incelemeleri yapılarak gerekli gıda takviyeleri ve ilaçlar ile bedende yeniden dengeleme sağlanır.

Bu aşama bedenin yenilenmesi restore edilmesi aşamasıdır. Sonraki aşamada tesbit edilen engellerin ortadan kaldırılması gelir. Bunun için kişinin kendinde bulunan kaynaklarından faydalanılır.

Power Orgazm nedir?


Bedende orgazmın önündeki engellerin kaldırılması ve en yüksek hazza ulaşılması için uygulanan teknikleri kapsar.  Power Orgazm, yeni teknoloji ürünü olan güç modalitelerini ve güncel teknikleri kullanarak kişiye özel olarak uygulanan orgazm terapisidir.

Fizyoterapi, medikal destek, destekleyici ürünleri içeren bütünleşik bir tedavi yöntemidir. Dr. Şule Kıray tarafından alandaki tecrübeleri temel alınarak geliştirilmiştir. Kadim geleneklerden gelen Bilgelik sırlarının günümüz teknolojileri ile bütünleştirilmesiyle oluşturulmuştur.