Orgazm Aşısı


Orgazm Aşısı


Son yıllarda G noktası büyütme ya da halk arasındaki adıyla orgazm aşısı daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu nedenle söz konusu işlemin nasıl yapıldığı ya da kimlerin bu işlemden faydalanabileceği gibi konular da daha fazla merak ediliyor. Bilindiği gibi G noktası kadınlarda orgazma ulaşma konusunda önemli bir göreve sahiptir. Yapılan basit bir müdahale ile G noktası yardımıyla orgazma ulaşmak da kolaylaşıyor.

G shot olarak da adlandırılan orgazm aşısı sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor. Elbette klinik istirahat ya da ev istirahati gerekmiyor. İşlemin yapılmasının ardından günlük hayata hemen dönülebilir. Bu arada işlemin lokal anestezi altında gerçekleştirildiğini, hastaların işlem sırasında hiçbir şekilde acı ya da ağrı duymadıklarını da belirtmek gerekir.

Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?


Kısa sürede tamamlanan orgazm aşısı işleminde temel hedef dolgu materyalinin G noktası bölgesine iletilmesidir. Bu nedenle önce lokal anestezi uygulanır ve hemen ardından da aşı işlemin enjeksiyon yöntemi ile tamamlanır. Bu bir cerrahi müdahale değildir. Bu nedenle ameliyathane koşullarına ya da hastaya genel anestezi uygulanmasına ihtiyaç olmaz. İşlemin ardından G noktası bölgesi bir dolgunluk kazandığı için cinsel ilişki sırasında penis ile temas daha fazla olur. Böylelikle kadınların orgazma ulaşma süresi kısalır.

Bu arada orgazm aşısı çok sayıda kadının orgazm olamama sorunundan da kurtulmalarını sağlayabiliyor. Orgazm olamamaktan kaynaklanan cinsel isteksizlik gibi çeşitli sorunların da kendiliğinden ortadan kalkması mümkün olabiliyor. Kadınlarda cinsel yaşam konforunu yükseltme adına büyük önem taşıyan bu işlem için ne kadar bütçe ayrılması gerektiği de sıklıkla merak ediliyor.

Orgazm Aşısının Fiyatı Nedir?


Daha kolay orgazma ulaşmak ve daha konforlu bir cinsel yaşama kavuşmak isteyen kadınlar orgazm aşısı fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. Ancak fiyat konusunda net bir rakamdan söz edilemez. Hangi doktorun tercih edildiğinden kullanılan dolgu malzemesine kadar pek çok unsur fiyatları etkileyebiliyor. Dolayısıyla G shot fiyatıyla ilgili araştırma yapanların karşısında birbirinden farklı rakamlar çıkıyor. Randevu alarak muayene olabilir ve sonrasında tarafınıza fiyat bilgisinin iletilmesini sağlayabilirsiniz.